Technik výroby | 2 směny | měsíční mzda 35 000 Kč

Jihočeský kraj

Popis pozice

Získejte zajímavou práci v rozvíjející se společnosti, pracovní poměr na dobu neurčitou, možnost kariérního postupu nebo služební cesty do zahraničí.

  • obsluha montážních zařízení a automatických strojů

  • dodržování kvality výroby a technologických postupů

  • plánování výroby

  • provádění analýzy reklamací

  • vytváření návrhů pro změny

  • vyhodnocování efektivity přidělených strojů

Profil kandidáta

  • SOU nebo SŠ technického směru

  • orientaci ve výkresové dokumentaci

  • zkušenosti s údržbou a seřizováním strojů

  • analytické schopnosti

Nabízíme

  • měsíční mzda 30 000 Kč

  • měsíční bonus 3 300 Kč

  • příspěvek na stravování 115 Kč/den

  • příplatek za odpolední směnu 30 Kč/hod.

  • měsíční příspěvek 500 Kč k penzijnímu připojištění

  • 5 týdnů dovolené

  • 13. mzda

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Stravenkový paušál

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Aneta Jirmanová
ID: 4777280  Datum zveřejnění: 6.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.