Supply chain / Co-packing specialist - Praha Smíchov

Praha

Popis pozice

Máte zkušenost z oblasti supply chain, plánování materiálu, co-packing v distribučním skladu? Umíte využívat angličtinu a hledáte mezinárodní rozmanité projekty? Nabízím práci u prestižní firmy, která má centrálu v Praze na Smíchově. Nabízím projektově řízenou pozici, která je plná komunikace s ostatními odděleními.

Chcete-li více informací, jsem pro Vás na telefonu téměř 24/7. Pakliže byste měli zájem se zúčastnit výběrového řízení, budu se těšit na Vaše životopisy.

  • Projektový management projektů (exekutiva pro promo aktivity z hlediska logistiky a supply chain)

  • Poradenství marketingu z logistického hlediska

  • Plánování výroby

  • Včasné doručení objednané aktivity

  • Denní komunikaci s marketingem, distribučním centrem, nákupem, dodavateli

  • Koordinaci etiketování výrobků a efektivity etiketování

  • Správnost dat, sledování nákladů, reporting

  • Práci s daty, MS Excelem, SAPem, WMS

  • Pravidelnou revizi a optimalizaci procesů

  • Spolupráce na dalších projektech (externalizace oddělení vratek atp.)

Profil kandidáta

  • Výborné organizační a analytické schopnosti, smysl pro detail

  • AJ - minimálně B2 - (kvůli komunikaci s kolegy ze zahraničí)

  • MS Excel na pokročilé úrovni (funkce, kontingenční tabulky), POWER BI výhodou

  • SAP ERP

  • Zkušenosti v oblasti supply chain, co-packing

  • Zkušenosti práce v distribučním skladu výhodou

Nabízíme

  • Zázemí silné společnosti, která je lídrem na trhu

  • Samostatnou, zodpovědnou a komplexní pozici

  • HPP, smlouvu na dobu neurčitou

  • Flexibilní pracovní dobu, home office

  • Profit sharing

  • 25 dní dovolené, 3 sick days

  • Stravenkový paušál

  • Benefitní karty na sport a kulturu

  • Příspěvek na penzijní připojištení

  • Slevy na firemní produkty

  • Moderní kancelář na Praze 5

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Zbořilová
+420 730 580 999
ID: 4777714  Datum zveřejnění: 6.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.