Projektant - Kontrukce mostů a Ddopravních staveb

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Máte vzdělání nebo praxi v oblasti konstrukce staveb? Zajímáte se i o konstrukci mostů? Do menší zavedné společnosti v Ostravě hledáme posilu na pozici projektanta! Společnost nabízí atraktivní mzdu, půlroční odměny a zázemí menší společnosti.

  • Účast na významných stavebních projektech

  • Tvorba projektové dokumentace

  • Účast na jednáních s účastníky výstavby

  • Kooperace s ostatními kolegy a útvary společnosti

  • Komunikace s obchodními partnery

Profil kandidáta

  • Vzdělání v oboru - možnost i pro absolventy

  • Zkušenosti s projektováním mostů velkou výhodou

  • Znalost programu AutoCAD

  • Znalost práce na PC – MS Office

  • Týmovost, pečlivost, svědomitost

Nabízíme

  • Adekvátní platové ohodnocení dle praxe (junior, senior)

  • Prémie 2x ročně (odpovídá 13. a 14. platu)

  • 5 týdnů dovolené

  • Práce na HPP

  • Stravenky

  • Pružná pracovní dobu

  • Profesní i osobní růst

  • Vzdělávání a možnost osobního růstu

  • Dobrá dostupnost MHD

  • Příjemné prostředí menší společnosti

  • Nástup možný ihned

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4777878  Datum zveřejnění: 6.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.