Přípravář pro pozemní stavby

Praha

Popis pozice

Pro českou stavební společnost, která se zaměřuje na pozemní, vodohospodářské a dopravní stavby, hledám přípraváře do realizace.

  • zajištění provádění zakázek v souladu s požadavky zadavatele a platnými normami a předpisy

  • navrhování a optimalizace výrobních procesů

  • organizace dodavatelského řetězce (výběr subdodavatelů, plánování realizace a uzavírání smluv)

  • příprava dokumentace z výběrových řízení

  • spolupráce s ostatními členy realizačního týmu a komunikace s klientem, subdodavateli a dalšími účastníky projektu

Profil kandidáta

  • vzdělání se zaměřením na stavebnictví

  • praxe v oblasti přípravy staveb

  • orientace ve výkresové dokumentaci

  • Řp sk. B a ochota cestovat po stavbách v rámci Prahy a okolí

Nabízíme

  • práce v úspěšné a stabilní české stavební společnosti

  • týden dovolené navíc

  • Sick days

  • příspěvek na stravné

  • mobilní telefon a notebook

  • práce na HPP

  • nástup možný ihned nebo dohodou

Benefity

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Cizl
ID: 4778610  Datum zveřejnění: 7.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.