Manipulační skladník | ranní směny

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Do firmy, která se zabývá půjčováním vybavení pro stavby, bednění a pažení hledáme nového spolehlivého pařtáka na práci ve skladu i mimo něj.

Jedná se o práci v Ostravě - Přívoze.

  • výdej zboží: Pokud si zákazník bude chtít zboží půjčit, je třeba, abys ho správně dle pokynů připravil, spočítal a předal

  • příjem zboží: Jelikož se jedná o práci na půjčovně, je třeba, abys vždy vrácené zboží převzal, spočítal a zkontroloval kvalitu materiálu

  • údžba: V případě, že bude zboží poškozeno, je třeba, abys udělal zápis a provedl údržbu - obnovil lak, vyměnil překližku a dělal kontrolu provozuschopnosti

  • manipulace: Každá věc má své místo a proto je třeba, abys vždy vše vrátil tam, kam patří

Profil kandidáta

  • min. SOU s výučním listem

  • velkou výhodou je vazačský průkaz, případně alespoň zkušenosti s vázáním břemen

  • zkušenosti s ovládám jeřábu - výhodou

  • fyzická zdatnost - manipulace těžkými kusy

  • uvítáme i zkušenosti s lakováním a natíráním

  • spolehlivost v docházce

Nabízíme

  • mzda 130 - 150 Kč dle výkonu

  • stravenkový paušál v hodnotě 90 Kč/den

  • 5 týdnů dovolené, protože víme, že i odpočinek je potřeba

  • pouze ranní směny od 6:30 - 15:00 hod.

  • volné víkeny

  • dobrá dostupnost autem i MHD

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Pavla Petrošová
ID: 4778615  Datum zveřejnění: 7.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 130 Kč/hod.