Technický konzultant ve stavebnictví – Praha Stodůlky

Praha

Popis pozice

Jste zkušený technický konzultant, projektant, statik nebo přípravář se zkušenostmi v projektování staveb - statiky? Už příliš dlouho se pohybujete na poli velkých složitých a zdlouhavých projektů? Pohráváte si s myšlenkou po úzké specializaci a toužíte se posunout směrem ke strategickým partnerstvím?

Představte si možnost být součástí inovativního týmu, který se specializuje na konkrétní část projektu a úzkou spolupráci s významnými hráči ve stavebním průmyslu. Pokud toužíte po výzvách a příležitostech, staňte se technickou podporu pro obchodní oddělení s důrazem na kvalitní a netradiční projekty.

  • komunikovat s významnými zákazníky, projekčními kancelářemi, montážními firmami a investory

  • budete technická podpora nejen pro obchodní oddělení ale i pro další zainteresované strany

  • ponoříte se do výkresové dokumentace a budete předávat odborně a ekonomicky správnou technickou zprávu

  • vyhodnocování mechanické vlastnosti produktů a doplňování vhodného portfolia produktů pro daný projekt

  • předávání vaší zkušenosti na interních školeních (naši kolegové) i externích (pro klienty / pro zájemce kurzů)

  • připravování podkladů pro odborné články případně i samostatně publikovat

  • prostor pro kreativitu a inovace při nestandardních řešeních

  • pracovní prostředí, kde je oceněn profesionální přístup a důslednost ve vykonávání úkolů

Profil kandidáta

  • chcete nadále využívat dlouholeté zkušenosti s projektováním staveb a statikou

  • chcete přirozeně vytvářet inovativní a nestandardní řešení

  • chcete zúročit a máte vynikající komunikační dovednosti

  • máte potřebu dotahovat věci do konce

  • umíte pracovat s programy AUTOCAD a IDEA RS

  • umíte německý nebo anglický jazyk – především komunikace v technické oblasti

  • umíte efektivně pracovat s přiděleným časem

Nabízíme

  • komunikaci s významnými zákazníky, projekčními kancelářemi, montážními firmami a investory

  • být uznávanou technickou podporou nejen pro obchodní oddělení ale i pro další zainteresované strany

  • ponořit se do výkresové dokumentace a předat odborně a ekonomicky správnou technickou zprávu

  • vyhodnocovat mechanické vlastnosti produktů a doplňování vhodného portfolia produktů pro daný projekt

  • předávat vaše zkušenosti na interních školeních (naši kolegové) i externích (pro klienty / pro zájemce kurzů)

  • připravovat podklady pro odborné články případně i samostatně publikovat

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Zbořilová
+420 730 580 999
ID: 4779895  Datum zveřejnění: 8.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.