Vedoucí balící linky

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Právě rozšiřujeme tým, přidej se k nám. Jedná se o 2 směnný provoz (5:45-14:00 a 14:00-22:15 hod.).

Místo výkonu práce: Rajhrad nebo Syrovice. Svoz z Brna zdarma!

  • Zodpovědnost za provoz a hlášení aktuálního stavu balící linky.

  • Udržování optimálního množství materiálu v balící lince.

  • Údržba zařízení podle návodu - zaučíme.

  • Kontrola a dohled.

Profil kandidáta

  • Ovládáš český jazyk na úrovni min. B1 – dokážeš číst v manuálech a psát zápis údržby.

  • Jsi manuálně zručný/á.

  • Máš technické myšlení – dokážeš se orientovat v manuálech.

  • Zkušenost ve strojírenství výhodou, nováčky zaučíme.

  • Poradíš si s údržbářskou prací či výpomocí ve skladu.

Nabízíme

  • Mzda ve složení měsíčně: 25 000,- Kč fixní část mzdy + 6 000,- Kč bonus za pravidelnou docházku a výkon

  • Cafeterie

  • Stravenky

  • 500 Kč na volnočasové aktivity nebo Multisport se slevou

  • Celofiremní akce

  • Výroční bonus, odměny za odpracované roky

  • Zaměstnanecké slevy

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Nadstandardní lékařská péče

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Lásková
+420727942189
ID: 4780140  Datum zveřejnění: 8.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.