Řidič VZV s nástupem ihned - Bohumín

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Rozjeďte svou kariéru na novou úroveň!

Hledáme řidiče VZV pro nákladku a výkladku zboží pro klienta zaměřeného na výrobu izolačních materiálů v Bohumíně.

S okamžitým nástupem do kmene!

  • Vašim úkolem bude vykládka a nakládka zboží

  • Odběr paletizovaných výrobků prostřednictvím VZV

  • Přeprava zboží v areálu společnosti

  • Ruční manipulace s výrobky

Profil kandidáta

  • Zkušenost s řízením motorového VZV

  • Řidičské oprávnění sk. C + T (je výhodou)

  • Pečlivost a spolehlivost

  • Ochotu pracovat ve směnném provozu (8hod. směny během týdne a 2x do měsíce 12hod. směny o víkendu)

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení + příplatky dle ZP

  • Dotované závodní stravování

  • Měsíční docházkový bonus 3.500 - 4.000 Kč

  • Výkonnostní bonus dle splněných KPI

  • Příspěvek do Cafeterie 400 Kč/měsíc

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na dopravu dle km

  • Smlouva na HPP

  • Věrnostní bonusový program

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zuzana Adamčíková
+420731634084
ID: 4780145  Datum zveřejnění: 8.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.