Seřizovač CNC soustruhů

Praha

Popis pozice

Hledáte zaměstnání v oboru strojírenství se zaměřením na CNC stroje? Máte vzdělání technického směru a vyhovuje Vám místo pracoviště Praha 9? Nabízíme zajímavou pracovní příležitost, kde budete pracovat na novém moderním CNC soustruhu. Navíc je možnost profesního růstu a k tomu atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů: 13. mzda, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu a další.
Stanovení postupů, prostředků a metod obrábění kovů

Čtení a použití technických podkladů

Určení parametrů řezu a sestavení nástrojů a materiálů pro pracovní proces

Příprava pracovního procesu, seřízení funkcí stroje, upnutí a vyrovnání obrobků a nástrojů

Seřízení stroje a výrobního procesu na požadované tolerance

Kontrola používání řezných nástrojů Pravidelně měření vyrobených kusů

Odpovědnost za kvalitu vyrobených dílů a za jejich přesnost

Odzkoušení vyrobených předmětů

Profil kandidáta

  • SOU/SŠ technického směru

  • Praxe se seřizováním CNC strojů (soustruhy)

  • Zkušenost s programováním CNC strojů (Fanuc, Haiden nebo CAM systémy) výhodou

  • Schopnost seřídit stroj, znalost materiálů a jejich chování, znalost procesů obrábění

  • Schopnost čtení výkresové dokumentace

  • Stabilita, loajalita

  • Spolehlivost a přesnost

  • Odpovědnost a samostatnost

  • Ochota pracovat na směny (2-směnný provoz PO - PÁ, ranní a odpolední)

Nabízíme

  • Zajímavou pracovní příležitost v v oboru strojírenství v lokalitě Praha 9

  • Stabilní zaměstnání, kde můžete uplatnit své zkušenosti a rozšířit své znalosti

  • Příležitost pracovat v perspektivní nadnárodní výrobní společnost

  • Různorodou náplň práce

  • Práce v moderní divizi s kvalitním strojovým vybavením možnost rozvoje

  • Možnost rozvoje

  • Odpovídající mzdové ohodnocení

  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody: 13. mzda, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu a další

Benefity

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 4780389  Datum zveřejnění: 9.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.