Tiskař | pracovník polygrafické výroby

Středočeský kraj, Česko

Popis pozice

Tradiční česká výrobní společnost v Kolíně s dlouholetou tradicí přijme do svého týmu šikovné parťáky na pozici Tiskaře - První i druhé.

Hledáš stabilní práci, která Tě bude bavit? Máš technické vzdělání nebo předchozí praxi z výrobní společnosti? Považuješ se za manuálně zručného člověka, který se rád učí novým věcem?

Dej nám o sobě vědět a pojď do toho s námi.

Nástup do kmene společnosti.

  • obsluha a nastavování tiskařských strojů (technických parametrů)

  • nalévání správně naředěné barvy do stroje (barvu umíchá mísírna barev) + spolupráce s mísírnou barev

  • kontrola barevnosti zakázky a čitelnosti čárového kódu

  • pravidelná údržba strojů a vypisování výrobní dokumentace

Profil kandidáta

  • ukončené vzdělání SOU nebo SŠ (technický nebo polygrafický směr výhodou)

  • výhodou je předchozí praxe z výrobní společnosti

  • fyzická zdatnost, manuální zručnost

  • pracovitost, pečlivost, spolehlivost v docházce

  • ochota pracovat na směny

  • zájem učit se a rozvíjet

Nabízíme

  • finanční ohodnocení dle praxe, zkušeností

  • v případě relokace nabízíme na prvních 6 měsíců ubytování za zvýhodněnou cenu

  • vlastní jídelnu (dotované obědy a večeře)

  • 2 Sick-days (po zkušební době)

  • příspěvek na dopravu do zaměstnání

  • k řádné dovolené i další dny navíc (za každý odpracovaný rok)

  • vyšší než zákonné příplatky (přesčas, pohotovost)

  • řadu interních kurzů a školení

  • zvýhodněné ceny na tarify od T-Mobile

  • kvalitní zaškolení

  • velmi dobrou dostupnost od vlakového i autobusového nádraží

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Pavla Petrošová
ID: 4780920  Datum zveřejnění: 11.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.