Manufacturing Engineer

Liberecký kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta - menší společnost sídlící v Turnově, která se zaměřuje na výrobu bezpečnostních pásů - hledám nyní 2 kolegy se zkušenostmi z oblasti výroby nebo logistiky.

Hledám 1) zkušeného kandidáta, který se perfektně dorozumí anglicky (vedení je zahraniční) a má zkušenost s přípravou nebo vedením výroby.

A také 2) juniora v této oblasti, který ovládá základy konstrukčních programů, chce se realizovat v oblasti výroby a komunikace v angličtině pro něj není problém.

  • zodpovědnost za chod výroby

  • spolupráce s dalšími kolegy z oddělení konstrukce, logistiky, nákupu

  • podílení se na přípravě produktů

  • dodržování plánu výroby

  • příprava nových řešení, inovace

Profil kandidáta

  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni - min. B2+

  • zkušenosti na pozici: Supervisor, Technolog, TPV, Vedoucí výroby atd.

  • uživatelská znalost MS Office a Excel

  • znalost čtení technické výkresové dokumentace

  • zkušenost s konstrukčními programy (AutoCAD, SolidWorks apod.)

  • orientace v oblasti výroby a logistiky

  • JUNIOR: praxe v této oblasti minimálně rok

Nabízíme

  • zázemí menší výrobní společnosti s jasně daným produktem

  • spolupráce s velkými automotive společnostmi

  • dovolená 5 týdnů

  • příspěvek na stravování

  • a mnoho dalšího

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Davidová
ID: 4781510  Datum zveřejnění: 11.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.