Stavbyvedoucí

Středočeský kraj

Popis pozice

Hledáme kolegu pro řízení staveb - pokud máte zkušenosti na obdobné pozici (pozemní či dopravní stavby), hledáte nové uplatnění a chcete se zaměřovat zejména na region středních a východních Čech (Nymbursko, Kolínsko, Kutnohorsko, Pardubicko), pak se mi ozvěte či rovnou zareagujte na tuto inzerci, ráda s Vámi vše proberu.

Náplň práce

  • koordinace a řízení stavebních prací (zejména dopravní stavby)

  • rozdělení pracovních činností a koordinace subdodávek

  • komunikace s investorem, subdodavateli i úřady

  • vedení příslušné stavební dokumentace

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ stavebního směru

  • praxe v oblasti řízení staveb

  • řp. B

  • dobré organizační a řídící dovednosti

  • schopnost komunikace se stavebními dělníky, úřady, zástupci investory atd.

  • pečlivost a zodpovědnost

  • autorizace výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání s kompletním zaškolením

  • 5 týdnů dovolené

  • služební automobil

  • příspěvek na penzijko

  • stravenkový paušál

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Benefity

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová