Koordinátor týmu obchodních zástupců

Praha

Popis pozice

Máte zkušenosti s obchodní činností a jste v této oblasti jako ryba ve vodě? Preferuje flexibilitu, kde si pracovní dobu přizpůsobíte podle sebe? Vyhovuje Vám různorodá práce včetně práce v terénu a jste aktivní řidiči? Zkušenosti s koordinací a rozvojem týmu jsou výhodou. Nabízíme zajímavou pracovní příležitost, kde je možný kariérní růst.
Rozvíjet obchodní zástupce ve svěřeném týmu v oblasti vyhledávání a realizace obchodních příležitostí, kvality zákaznického servisu a budování dlouhodobého vztahu se zákazníkem. Motivovat tým obchodních zástupců k dalšímu rozvoji jejich podnikání.

Aktivně se podílet se na hledání nových způsobů jak oslovit klienty.

Spolupracovat na náboru, výběru a zaškolení obchodních zástupců v rámci vlastního týmu.

Pečovat o vlastní portfolio zákazníků, které Vám bude přiděleno.

Pravidelně reportovat výsledky svého týmu a na základě výkonnostních ukazatelů vyhledávat příležitosti ke zlepšení.

Budovat dobré jméno společnosti v souladu s Etickým kodexem, pravidly a hodnotami společnosti

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání s maturitou

  • Zkušenosti s obchodní činností

  • Zkušenosti s koordinací a rozvojem týmu výhodou

  • Základní PC dovednosti (excel - jednoduché reporty, práce s interními aplikacemi)

  • Řidičský průkaz

  • Certifikace ČNB (spotřebitelský úvěr) výhodou

  • Schopnost organizovat efektivně svůj čas i čas svého týmu

Nabízíme

  • Zajímavou pracovní příležitost, kde je možný kariérní růst.

  • Smlouva o obchodním zastoupení

  • Finanční ohodnocení (provize z vlastního portfolia: 30.000 až 45.000 Kč měsíčně a odměna za koordinaci týmu 16.500 až 22.500 Kč měsíčně)

  • Firemní telefon, který lze použít i pro soukromé účely, a tablet

  • Příspěvek na pohonné hmoty (1.400 až 2.220 Kč)

  • Propracovaný systém vzdělávání

  • Flexibilní pracovní doba

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na stravování

  • Stravenkový paušál

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 4782069  Datum zveřejnění: 12.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.