Rozpočtář/přípravář zakázek

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta, který se zaměřuje na datová centra a technologické infrastruktury, hledáme rozpočtáře pro zakázky z oblasti elektro a technologických celků.

  • příprava zakázek ve spolupráci s obchodním oddělením a projektovým týmem

  • spolupráce při realizaci zakázek a případné doporučování dodavatelů realizačnímu týmu

  • oceňování výkazu výměr a naceňování víceprací nebo méněprací

  • oceňování práce související s elektro, VZT částí technologických instalací

  • příprava předávací dokumentace

  • jednání s investorem

Profil kandidáta

  • vzdělání elektro, ekonomické, strojní nebo stavební

  • zkušenosti s přípravou a oceňováním (technologické celky, stavby, elektro)

  • ŘP sk. B

  • angličtina na úrovni porozumění textu

  • ochota absolvovat prověrku NBÚ

Nabízíme

  • motivační mzdové ohodnocení

  • roční bonus

  • týden dovolené navíc

  • 4 Sick days

  • školení a další profesní růst

  • mobilní telefon a notebook

  • firemní akce

  • balíček zaměstnaneckých benefitů

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Cizl
ID: 4782353  Datum zveřejnění: 12.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.