Výstavbový inženýr - Elektroinstalace průmyslových hal

Ústecký kraj

Popis pozice

Hledáme Výstavbového inženýra se zaujetím pro elektroinstalace v průmyslových halách! Jste odborník v oboru elektroinstalací a při výstavbě průmyslových hal se cítíte jako ryba ve vodě? Přicházíme s nabídkou práce, která vám umožní uplatnit vaše znalosti a dovednosti v perspektivní a dynamické oblasti.

  • Budete mít klíčovou roli při dohledu nad elektroinstalacemi v našich průmyslových projektech

  • Vaším úkolem bude nejen zajistit bezchybnou instalaci elektrických systémů, ale také spolupracovat s týmem a koordinovat práci s dalšími odborníky

  • Budete mít možnost se podílet na rozmanitých projektech, které přinášejí inovativní řešení a moderní technologie

  • Připravíte podklady pro zpracování dokumentů projektu jako jsou harmonogramy, ceny, změny projektové dokumentace, poptávky, zápisy z jednání, dokumenty bezpečnosti a ochrany zdraví a další ve vazbě na profese elektro (osvětlení, silnoproudé instalace, požární signalizace, data)

  • Budete kontrolovat provádění dodávek a montáží subdodavatelů na stavbě, evidovat a fotodokumentovat průběh realizace

  • Práce probíhá přímo na projektu v buňkovišti

Profil kandidáta

  • Zkušenosti s elektroinstalacemi v průmyslových halách

  • Schopnost číst a interpretovat elektroinstalační výkresy

  • Praktická znalost práce s programem AutoCAD

  • Schopnost komunikovat v anglickém jazyce (úroveň B2)

Nabízíme

  • Stabilní pracovní místo v respektované a rychle rostoucí firmě

  • Možnost profesního rozvoje a zdokonalení dovedností

  • Inspirativní a inovativní pracovní prostředí

  • Podpora týmové spolupráce a přátelská atmosféra

  • Motivační finanční ohodnocení

  • Využití anglického jazyka

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4783100  Datum zveřejnění: 13.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.