Plánovač výroby - pokročilá úroveň AJ

Olomoucký kraj

Popis pozice

Rozumíte si dobře s Excelem, tabulkami a dokážete požadavky zákazníků převést do výrobního plánu? Hledáme právě Vás!

  • tvorba a sledování plnění výrobního plánu

  • kontrola a sledování možných odchylek od výrobního plánu

  • plánování materiálových vstupů do výroby

  • vedení skladové evidence vstupního materiálu a vyrobených dílů

  • podílení se na plánování nových projektů

Profil kandidáta

  • zkušenost z pozice plánovače výroby nebo z oblasti logistiky

  • znalost plánovacích nástrojů

  • zkušenosti se systémem SAP výhodou

  • komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • perspektivní prostředí pro váš profesní růst a rozvoj

  • mzda odpovídající vaší praxi

  • 5 týdnů dovolené

  • flexibilní začátek a konec pracovní doby

  • příspěvek na stravování (stravenky nebo dotované stravování)

  • sportovní aktivity (lístky na sportovní utkání, turnaje, pronájem sportovní haly)

  • odměny k pracovním jubileím

  • dárky při významných životních událostech

  • zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky

  • a další zaměstnanecké benefity

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Nádvorníková
ID: 4783112  Datum zveřejnění: 13.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.