Manažer/ka obchodního týmu

Liberecký kraj

Popis pozice

Máš zkušenosti s vedením lidí a nebo máš velkou chuť a motivaci začít vlastní tým řídit? Preferuješ práci v terénu, baví Tě hledat řešení a máš radost ze spokojených zákazníků? Rychle se orientuješ v datech, číslech a baví Tě práce v Excelu? Pokud Tě tyto řádky zaujaly, dej nám o sobě vědět. Nabízíme různorodou a zodpovědnou manažerskou práci v mezinárodní firmě a k tomu komplexní balíček zaměstnaneckých benefitů.
* Vedení týmu obchodních zástupců.

* Rozvoj, podpora a motivace svěřeného týmu obchodních zástupců.

* Pravidelné i namátkové kontroly činností týmu a jeho fungování.

* Nastavování cílů a aktivit vedoucích k úspěchu celého týmu.

* Aktivní oslovování a vybírání nových členů týmu.

* Realizovat návštěvy a kontaktovat zákazníky.

* Pravidelně reportovat výsledky svého týmu.

* Budovat dobré jméno společnosti v souladu s Etickým kodexem, pravidly a hodnotami společnosti.

Profil kandidáta

  • Jsi duchem obchodník a rád/a vidíš výsledky své práce.

  •      Rychle se orientuješ v datech a číslech a dokážeš na základě nich dělat rozhodnutí, předvídat a hledat řešení v oblasti prodejních příležitostí.

  •      Dáváš přednost práci v terénu než v kanceláři.

  •      Dokážeš efektivně organizovat čas svůj i svého týmu.

  •      Vlastníš platný řidičský průkaz sk. B a jsi aktivní řidič.

  •      Máš minimálně maturitní vysvědčení a základy Excelu (tabulkami).

  •      Jsi optimista/ka a dokážeš nadchnout lidi kolem sebe; jsi spolehlivý/á a dokážeš táhnout za jeden provaz; chceš být nejlepší a pružně reaguješ na změny.

  •      Snadno se nevzdáváš a baví Tě hledat řešení; umíš se ponaučit z vlastích úspěchů i neúspěchů.

Nabízíme

  • Různorodou a zodpovědnou manažerskou práci v mezinárodní firmě.

  •      Příležitost rozvinout své stávající znalosti a dovednosti a naučit se novým.

  •      Mobilní telefon a tablet, služební auto budeš moci využívat i pro soukromé účely.

  •      Motivující ohodnocení = fixní mzda + bonusy na základě výsledků týmu (realistické a motivující).

  •      Možnost být součástí přátelského, otevřeného a soutěživého týmu.

  •      Flexibilitu v podobě 37,5 hodinového pracovního týdne, pružného začátku a konce pracovní doby a vlastního řízení času.

  •      Další benefity: 30 dnů dovolené, čaj a kávu na pracovišti, 2 dny volna na účast na charitativních a dobrovolnických aktivitách, stravenkový paušál, pro čerstvé tatínky 3 dny volna a mnoho dalších benefitů formou Cafeterie.

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Služební automobil

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 4783670  Datum zveřejnění: 13.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.