Technická podpora v Řecku

Řecko

Popis pozice

Jste technologický nadšenec a rád pomáháte lidem? Přidejte se do našeho týmu zákaznické podpory v Řecku. Budete oporou pro zákazníky řešící technické problémy, hlavně s operačním systémem Microsoft Windows 10.

  • Budete poskytovat technickou podporu zákazníkům v oblasti používání Microsoft Windows a Office.

  • Budete využívat svou zkušenost s operačním systémem Windows 10 a aplikacemi internetu k efektivnímu a přesnému řešení problémů zákazníků.

  • Budete komunikovat s klienty prostřednictvím telefonu, emailu a chatu a budete dodržovat s nimi profesionální a vstřícný vztah.

Profil kandidáta

  • Ochota přestěhovat se do Atén, Řecko

  • Zkušenost s produkty Microsoft Windows 10 a Office

  • Je vítaná zkušenost v technické podpoře nebo call centru

  • Znalost internetových aplikací

  • Samostatnost a sebejistota při řešení základních technických problémů

  • Rodilý mluvčí nebo pokročilý v českém jazyce

  • Velmi dobrá mluvená a psaná angličtina (B2)

  • Práce na směny, včetně víkendových

Nabízíme

  • Relokační balíček

  • Měsíční bonus

  • Extra roční bonusy

  • Zdravotní pojištění

  • Možnosti kariérního růstu

  • Prvotřídní školení a rozvoj

  • Práci v živé a energické kanceláři se skutečným týmovým zaměřením v centru Atén

  • Multikulturní a moderní pracovní prostředí

Benefity

  • Stravenky

  • 13. plat

  • Relokační bonus

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Ludmila Cirlig
+420727901423
ID: 4784664  Datum zveřejnění: 14.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.