Senior Lean Expert, Zlín

Zlínský kraj, Česko

Popis pozice

Máte zkušenosti s procesy a oblastí LEAN managementu? Je Vám toto odvětví vlastní a hledáte pracovní uplatnění ve výrobní firmě, kde budete pracovat na nových, ale také na již zavedených projektech v oblasti zlepšování procesů, a to na mezinárodní úrovni? Je pro Vás v pořádku i lokalita Zlína?

Čtěte dále.

  • Budete mít na starosti projekty zaměřené na optimalizaci a zefektivňování procesů ve výrobě, ale také v administrativě.

  • V rámci mezinárodního působení budete uplatňovat principy Lean managementu v rámci ČR, ale také na pobočkách v zahraničí.

  • Spolu s lokálními manažery a Lean specialisty budete pracovat na neustálém zlepšování procesů a budete určovat metodiky a směr v této oblasti.

  • Budete trénovat a rozvíjet manažery/kolegy v Lean managementu.

  • S tím je spojená komunikace v angličtině a služební cesty do zahraničí.

  • Nedílnou součástí Vaší práce bude i reporting.

Profil kandidáta

  • VŠ technického směru a máte seniorní zkušenosti v Lean managementu.

  • Zkušenosti s projektovým řízením a vedením týmu.

  • Samostatnost, důslednost a velmi dobré komunikační a analytické schopnosti.

  • Ve firmě sice mluvíme česky, ale bez znalosti angličtiny na minimální úrovni B2 se neobejdete.

Nabízíme

  • Zajistíme Vám maximálně příznivé podmínky pro to, abyste se mohl/a naplno věnovat své práci a aby Vás bavila.

  • Pro úspěšnou a snadnější adaptaci, Vám poskytneme řádné zaškolení.

  • Jako benefit od nás získáte 5 týdnů dovolené a 3 dny volna navíc.

  • Nabízíme Vám také příspěvek na stravování, čaj a kávu, příspěvek na penzijní připojištění a volnočasové aktivity.

  • Myslíme i na Váš odpočinek, a proto si můžete v rámci pracovní doby zajít na relaxační masáž.

  • A to není vše, můžete čerpat celkem až 29 benefitů!

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Daniela Beránková
+420773769219
ID: 4786424  Datum zveřejnění: 17.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.