Mechanická údržba linky

Ústecký kraj

Popis pozice

Vaše pracovní náplň bude zahrnovat práci v 3 směnném režimu, provádění pravidelné údržby dle stanovených osnov a individuálního zadání. Budete se věnovat oboru senzoriky, pneumatiky a hydrauliky, seřizování a kontrole výrobní linky a podílet se na zlepšování jejího chodu. Práce s roboty bude také součástí vašich úkolů. Pokud máte praxi v daném oboru, je to výhodou a rádi vás uvítáme ve svém týmu.

Profil kandidáta

Požadujeme středoškolské vzdělání s maturitou nebo odborné vyučení v oboru Mechanik seřizovač / Mechanik strojů. Pokud máte zkušenosti s údržbou výrobních linek, je to velkou výhodou. Hledáme kandidáta se spolehlivým a odpovědným přístupem a schopností pracovat jak samostatně, tak v týmu.

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

Benefity

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4786635  Datum zveřejnění: 18.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.