Montér elektro - příležitost pro absolventy

Jihomoravský kraj

Popis pozice

V Česku působíme už skoro třicet let. Zajišťujeme jak nové instalace, tak servis a modernizaci výtahů, eskalátorů a pohyblivých chodníků. Patříme k lídrům, a tak neustále přinášíme technické novinky a snažíme se zavčas zrealizovat vše, co po nás klienti chtějí.

K tomu nám ale momentálně chybí zručný montér, který bude naše výtahy instalovat v Brně a okolí.
Montáž výtahů a s tím spojená kontrola a kompletace materiálu před zahájením instalačních prací

Příprava, koordinace a provedení všech potřebných úkonů v místě instalace

Profil kandidáta

  • Neobejdete se bez řidičského průkazu sk. B.

  • Podmínkou je také odborná způsobilost v elektrotechnice dle NV č. 194/2022 (bývalá vyhláška 50/78 Sb.).

  • Jste manuálně zručný a máte nějaké se zkušenosti s montážemi (ať už mechanických částí nebo elektro).

Nabízíme

  • Kvartální provize

  • Benefitní systém Cafetérie, kam vám ročně přispějeme přes 20 000 korun, se kterými můžete naložit, jak se vám zamane.

  • Příspěvek na stravování a důchodové připojištění

  • Týden dovolené navíc

  • Sick days

  • Firemní iPhone

  • Služební auto i pro soukromé účely

Navíc vás rádi odborně zaškolíme v této technické oblasti.

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Procházková
+420734767540
ID: 4787518  Datum zveřejnění: 18.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.