Obchodní konzultant/ka – CZ/SK

Praha, Česko

Popis pozice

Baví Vás vytvářet obchodní vztahy prostřednictvím telefonu, emailu nebo online schůzek?

Máte výborné komunikační schopnosti a umíte naslouchat druhé straně?

A i když nejste zkušený obchodník/obchodnice, tak máte zájem o obchod a chcete se v něm rozvíjet?

Pro našeho klienta, úspěšného českého prodejce řešení v oblasti dopravy (palivové karty, mýtné služby, pohonné hmoty), momentálně hledáme posilu do týmu pro podporu B2B zákazníků.

  • správa portfolia firemních zákazníků s cílem tyto firmy obchodně rozvíjet

  • budování dlouhodobých vztahů

  • obchodní telefonická komunikace i s novými zákazníky (není to ale žádné callcentrum s desítky telefonátů denně)

  • poskytování informací, poradenství, zodpovězení dotazů, hledání řešení

  • administrativa

Profil kandidáta

Jelikož se jedná o pozici v týmu obchodních konzultantů, je potřebné, abyste měl/a výborné komunikační schopnosti, prozákaznický přístup a ideálně i předchozí zkušenost z této oblasti (výhodou, nikoliv podmínkou).

Nabízíme

  • smlouva na dobu neurčitou

  • nástup dle Vašich možností

  • finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností

  • flexibilní pracovní dobu

  • 5 týdnu dovolené

  • 3 sick days

  • Cafeterii (s výběrem benefitů dle Vašich preferencí – stravenky, karta MultiSport, příspěvek na pojištění atd.)

  • relaxační místnosti, terasu, stojany na kola

  • firemní restauraci

  • občerstvení na pracovišti

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Šárka Hajšmanová
+420 727 810 501
ID: 4787520  Datum zveřejnění: 18.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.