Technik – pouze ranní směna

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Firma, která zajištuje více jak 90 % opravy počítačů, notebooků a telefonů hledá do svého tým parťáka/parťačku. Těšit se můžete na skvělé benefity, kamarádský kolektiv, příjemné a čisté pracovní prostředí.

Místo výkonu práce: Brno - Černovice.
Diagnostika, opravy a testování desek plošných spojů pro notebooky a mobilní telefony.

Profil kandidáta

  • Ukončené středoškolské vzdělaní v oboru IT/elektrotechniky

  • znalost elektrotechnických komponentů včetně schémat (elektrotechnické vzdělání)

  • zkušenosti s opravami

  • znalost fungování PC

Nabízíme

  • Nástupní mzda 32 000 Kč (pokud budete mít větší zkušenosti z obdobných pracovních pozic lze nabídnout i vyšší mzdu)

  • 25 dnů dovolené, 3 dny volna ročně navíc po odpracovaných letech

  • Po zkušební době 1 sick days

  • Bonus ve výši 3 000 Kč (po uplynutí zkušební doby) za nástup

  • Měsíční příspěvek 300 Kč na benefitní kartu Sodexo

  • Firemní školka pro děti zaměstnanců

  • Firemní posilovna, která je dostupná i o víkendu (i pro rodinné příslušníky)

  • Stravenkový paušál v hodnotě 100 Kč

  • Firemní kantýna (možnost zakoupit snídaně i obědy)

  • Kurzy cizích jazyků na pracovišti

  • Kurzy pro postup na lepší pracovní pozice

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Stravenkový paušál

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Lásková
+420727942189
ID: 4787527  Datum zveřejnění: 18.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.