Oblastní manažer - mosty

Brno, Česko

Popis pozice

Pro jednoho z největších hráčů ve stavebním průmyslu, hledáme zkušeného a motivovaného manažera na pozici Oblastní manažer pro oblast Mosty v Brně.

Společnost se zaměřuje na realizaci náročných a inovativních projektů v oblasti infrastruktury a nemovitostí s dlouholetou tradicí a závazkem ke kvalitě a udržitelnosti. Staňte se součástí jejich úspěchu!

Jste-li zkušeným lídrem, který dokáže efektivně vést týmy a strategicky rozvíjet obchodní aktivity v oblasti inženýrského stavitelství, pak je tato pozice určena právě pro Vás.

Co Vás čeká?

•Realizace podnikatelské činnosti v oblasti inženýrského stavitelství, včetně tvorby a implementace obchodních a marketingových strategií.
•Vedení, rozvoj a motivace týmů.
•Selektivní výběr zakázek s ohledem na rizika, správa nabídek a kalkulací včetně subdodavatelů.
•Zodpovědnost za realizaci zakázek s důrazem na kontrolu kvality a řešení nedostatků.
•Efektivní správa finančních toků v rámci oblasti.

Profil kandidáta

•Ukončené vzdělání VŠ stavebního/technického oboru
•Alespoň 5 let praxe na pozici vedoucího zaměstnance a zkušenost s řízením projektů/staveb včetně základních ekonomických dovedností
•Autorizace v oboru výhodou (požadovaná specializace: Technik/Inženýr mosty a inženýrské konstrukce)
•Schopnost budovat a motivovat týmy, jako zkušený manažer.
•Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (B1).

Nabízíme

•Osobní automobil i k osobním účelům
•Možnost občasné práce z domova
•Balíček dalších benefitů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Mitisková
+420734524469
ID: 4788154  Datum zveřejnění: 19.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 100 000 Kč/měsíc