Výrobní ředitel - jako benefit dostanete služební automobil

Plzeňský kraj

Popis pozice

Hledáte novou pracovní výzvu? Máte předchozí zkušenosti na pozici výrobního ředitele ve výrobě? Máte angličtinu nebo němčinu na pokročilejší úrovni?

Tak hledáme právě vás. Nově se nám otevřela pozice Výrobního ředitele pro jednu menší výrobní společnost, kde Vám nabídnou i po zaučení jako benefit služební automobil.

Pošlete nám svůj životopis a rádi Vám o pozici řekneme více.

  • vedení a koordinace činností výrobních útvarů ( celkem 75 lidí)

  • řízení a organizování výrobních procesů

  • řízení a motivace podřízených pracovníků

  • sledování efektivity, hospodárnosti a kvality výroby

  • aktivní účast na vedení společnosti a implementace nových nástrojů

  • spolupráce s mateřskou společností

  • aktivní účast na optimalizaci výrobních procesů

  • rozvoj a modernizace výrobního závodu

  • účast na náboru nového personálu

Profil kandidáta

  • předchozí zkušenosti na obdobné pozici (zkušenost s vedením okolo 75 lidí nepřímo)

  • zkušenosti s vedením lidí a řízením výroby

  • angličtina nebo němčina pro běžnou komunikaci

  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • služební automobil i k soukromým účelům

  • přípěvek na dopravu

  • 13. plat

  • 14. a 15. plat

  • 25 dní dovolené

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • příspěvek na stravování

  • flexibilní pracovní doba

  • pracovní smlouva na dobu neurčitou (po 1. roce)

  • možnost občasný homeoffice (dle domluvy)

  • zázemí menší a rodinné firmy

  • vzdělávací a jazykové kurzy

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Stravenkový paušál

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4788283  Datum zveřejnění: 19.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.