Eletromechanik až 50 000 Kč / měsíc

Středočeský kraj

Popis pozice

Hledáte stabilní zaměstnání v dobře prosperující společnosti?

Máte zkušenosti na podobné pozici a platnou či čerstvě propadlou vyhlášku 50 § 6?

Pokud ano, tak nám zašlete svůj životopis.

  • zajišťování bezproblémovému chodu automatizovaných výrobních linek

  • diagnostice a operativnímu řešení závad

  • preventivním prohlídkám včetně údržby zařízení

  • vedení evidenci údržby v SAPu (tvorba záznamů a hlášení)

Profil kandidáta

  • ÚSO/ SO vzdělání, obor elektromechanik

  • odbornou způsobilost dle Vyhlášky 50/1978 Sb. §6

  • uživatelskou znalost práce na PC – MS Office, SAP výhodou

  • zkušenosti s opravami nebo nastavením strojů a zařízení min. 2 roky, znalost mechaniky, hydrauliky, orientace v technických výkresech

  • dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost

  • ochotu učit se novým věcem a dále se vzdělávat

  • ochota práce v nepřetržitém provozu na 12h směny (denní a noční) v režimu krátký/ dlouhý týden, stabilní rozvrh směn

Nabízíme

  • nástup IHNED nebo dohodou na hlavní pracovní poměr

  • mzda: až 50 000 Kč / měsíc (včetně příplatků)

  • po šestiměsíčním zapracování smlouvu na neurčito

  • stravenkový paušál 99,60 Kč / den

  • 22 dní dovolené + 3 dny indispozičního volna

  • příspěvek na penzijní spoření

  • lokalita: Kladno

Benefity

  • Neuvedeno

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová