Obchodně technická podpora elektro - vhodné pro absolventy

Jihočeský kraj

Popis pozice

Hledáme nadšence pro moderní technologie! Mladý tým přijme do svých řad motivovaného kandidáta, který se domluví anglicky nejen ke zvládnutí zaučení v zahraničí, ale i pro denní využití v komunikaci se zahraničními partnery. Čeká Vás skvělá příležitost v malé, inovativní mezinárodní společnosti a možnosti pro váš budoucí kariérní i osobní růst.

  • Technická podpora zákazníkům i firemním partnerům (vše z pohodlí kanceláře)

  • Návrhy a plánování možných zlepšení a řešení funkcí elektroinstalací

  • Programování v interním softwaru pro chytré domácnosti

  • Testování produktů, nastavení softwarových aktualizací

  • Obchodní podpora i provádění odborných školení pro partnery

Profil kandidáta

  • Min. SŠ vzdělání elektro směru – nadšené absolventy rádi zaučíme

  • Zájem o moderní technologie a IT

  • Vášeň pro inovace v oblasti elektroinstalací

  • Komunikační schopnosti a obchodní ducha

  • Znalost angličtiny min. B1+ s ochotou se vylepšovat

  • Vyhláška 50/1978 Sb. výhodou

Nabízíme

  • Zázemí moderní společnosti rodinného typu s nadšeným týmem změnit svět

  • Špičkové znalosti a zkušenosti v oboru

  • Zaučení v zahraničí

  • Průběžná odborná školení a následné možnosti růstu

  • Zajímavé mzdové ohodnocení

  • 5 týdnů dovolené

  • Team buildingové akce

  • Dotované stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 4789006  Datum zveřejnění: 20.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.