Procesní inženýr

Jihočeský kraj

Popis pozice

Přidejte se k našemu rozrůstajícímu se týmu v mezinárodní strojírenské výrobní společnosti jako Procesní inženýr / Technolog!

  • Připravovat technologické postupy a procesní parametry

  • Spolupracovat na spuštění nových projektů

  • Optimalizovat montážní procesy

  • Mít zodpovědnost za převedení nové výroby do sériové produkce

  • Navrhovat preventivní údržbu strojů a přístrojů

  • Spolupracovat a komunikovat s ostatními odděleními a dodavateli

Profil kandidáta

  • Máte technické vzdělání na SŠ nebo VŠ s praxí na obdobné pozici

  • Znáte základy pneumatiky, hydrauliky, automatizace a stavby strojů

  • Ovládáte výkresovou dokumentaci

  • Pokročilou znalost MS-Office, výhodou je znalost SAP, CAD 2D/3D

  • Domluvíte se anglicky

  • Umíte navrhovat a implementovat návrhy na zlepšení procesů

  • Jste samostatný, schopný pracovat v týmu a máte proaktivní přístup

  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Dlouhodobé uplatnění ve stabilní nadnárodní společnosti

  • Zajímavé platové ohodnocení podle tvých znalostí a zkušeností

  • Možnost osobního a profesního růstu

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Dotované stravování

  • 5 týdnů dovolené

  • Odměny za věrnost

  • Odborné firemní vzdělání

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 4789025  Datum zveřejnění: 20.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.