Zástupce manažera prodejny

Praha

Popis pozice

Náš zahraniční klient hledá zkušeného a zodpovědného zástupce vedoucího do moderní prodejny s luxusními potravinami v centru Prahy. Pokud máte dobré organizační schopnosti a chcete se podílet na úspěchu zahraniční maloobchodní značky s dlouhou tradicí na českém trhu, ozvěte se nám.

  • Profesionální komunikace se zákazníky a prezentace sortimentu prodejny

  • Koordinace obchodních činností a objednávání zboží

  • Administrativa spojená s vedením prodejny

  • Organizace prodejny i skladu v zázemí a inventura zboží

  • Vedení, rozvoj a motivace personálu prodejny

Profil kandidáta

  • Nechybí vám smysl pro detail – je třeba prodejnu udržovat v reprezentativním stavu

  • Profesionální vystupování – reprezentativní chování vůči zákazníkům i kolegům

  • Komunikace v angličtině vám nedělá problém – zákazníci jsou často cizinci

  • Máte zkušenosti s vedením lidí – budete mít pod sebou malý tým

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené po 1 odpracovaném roce

  • Práce v atraktivní prodejně s prémiovým sortimentem v centru Prahy

  • 3 sick days

  • Sleva na zboží na prodejně

  • Zlevněné stravování ve vedlejším hotelu

Benefity

  • Neuvedeno

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Hlaváčková
+420725807246
ID: 4789774  Datum zveřejnění: 21.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.