Obchodní zástupce – oblast od Prahy až po Slezsko

Praha

Popis pozice

Chcete pracovat pro mezinárodní společnost s přátelskou a neformální atmosférou, která se zabývá dodáváním obalových materiálů a strojů? Vaším úkolem bude navštěvovat na denní bázi zákazníky, hledat pro ně vhodné řešení a jednat s nimi o obchodních podmínkách. Vašimi zákazníky budou zejména výrobní společnosti.

Pozice je vhodná pro ty, kteří mají zkušenosti s obchodem, ale i pro kandidáty bez praxe, kteří mají obchodního ducha a touhu stát se obchodníkem. Důkladné zaškolení je samozřejmostí!

Odměnou vám kromě fixní mzdy budou kvartální i roční bonusy, 27 dní volna, flexibilní pracovní doba, příspěvky na stravování, Multisport kartu, možnost si sami naplánovat, jak bude probíhat váš den, dostanete velkou volnost a mnoho dalšího! Nástup možný ihned nebo dohodou.

  • budete pevným bodem pro zákazníky ve svém rajonu od prvního kontaktu až po dodání obalových materiálů či strojů

  • navštěvování zákazníků na denní bázi (Praha, severní Čechy a severní Morava)

  • příjímání a zpracování poptávek od nových zákazníků a navázání obchodního vztahu

  • péče o stávající klíčové zákazníky a rozšiřování spolupráce s nimi

  • příprava podkladů pro zákazníky ve spolupráci s obchodním referentem (kalkulace, prezentace, cenové nabídky a jednoduché smlouvy)

  • plnění stanovených obchodních cílů

  • 1 den v týdnu budete v kanceláři (firemní meetingy, plánování schůzek, zpracování podkladů pro zákazníky a úzká spolupráce s obchodním referentem)

Profil kandidáta

  • touha stát se skvělým obchodníkem, který bude partnerem pro naše zákazníky

  • ŘP skupina B – aktivní řidič

  • znalost Microsoft Office

  • výborné komunikační dovednosti

  • bydliště od Prahy až po Pardubický kraj

Nabízíme

  • fixní mzdové ohodnocení dle vašich zkušeností

  • kvartální bonusy

  • roční bonusy

  • smartphone, laptop a služební vůz i k soukromým účelům

  • 25 dní dovolené

  • 2 sick days

  • flexibilní pracovní dobu

  • příspěvek na stravování

  • příspěvek na Multisport kartu

  • plně hrazené jazykové kurzy v pracovní době

  • každý týden firemní snídaně

  • podporu všech kolegů – s námi na to nebudete sami!

  • práci, která bude především v terénu – veškerý čas si plánujete sami

  • oceníme a zrealizujeme Vaše dobré nápady, a tak se osobně budete podílet na výsledcích firmy

  • když se osvědčíte, dostanete opravdu velkou volnost

  • kanceláře v Říčanech u Prahy

  • smlouva na HPP

  • nástup možný ihned či dohodou

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980
ID: 4790642  Datum zveřejnění: 22.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.