Kontroly výrobků_až 38.000 Kč/měsíc

Ústecký kraj

Popis pozice

Hledáme šikovné operátory výroby na pozici kontroly kvality výrobků do Přestanova.

Nástup možný ihned.
  • montáž výrobků na svěřeném úseku výrobní linky dle výrobní dokumentace

  • vizuální kontrola výrobků, balení výrobků

Profil kandidáta

  • zkušenosti z výrobního prostředí výhodou ne podmínkou!

  • ochota pracovat ve směnném provozu

  • manuální zručnost

  • dobrý zrak

  • trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • měsíční mzda 27.000 Kč moderní a čisté pracovní prostředí s příjemným kolektivem lidí

  • výkonností ohodnocení až 6000 Kč/měsíc

  • příspěvek na dopravu ve výši 2000Kč/měsíčně

  • příspěvek na stravování formou stravenek nebo dotované jídlo

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • dovolená 5 týdnů

  • odměna za doporučení nového zaměstnance od 20.000 Kč

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Pavla Schedelbauerová