Specialista kvality

Ústecký kraj

Popis pozice

Hledáme nového člena do našeho týmu! Máte vášeň pro kvalitu a rádi byste se připojili k dynamické společnosti zaměřené na přebalování a distribuci zboží? Pokud ano, pak mi neváhejte zaslat svůj životopis.

  • Kontrola kvality: Provádění detailních kontrol kvality na našich produktech a zajišťování, že každý balíček splňuje naše vysoké standardy.

  • Sledování kvality procesů: Monitorování a vyhodnocování účinnosti procesů v rámci společnosti a navrhování zlepšení tam, kde je to potřeba.

  • Spolupráce s týmem: Úzká spolupráce s ostatními odděleními a týmy, abyste zajistili soulad a kvalitu ve všech fázích logistického řetězce.

  • SAP a Excel: Práce se SAP a Excel bude běžnou součástí Vašich každodenních úkolů.

Profil kandidáta

  • Angličtina: Komunikativní úroveň angličtiny je nezbytná pro denní komunikaci.

  • Zkušenosti s kontrolou kvality: Dobrá znalost nástrojů kontroly kvality a způsobů hodnocení.

  • SAP a Excel: Zkušenost s prací v SAP a pokročilá uživatelská znalost Excelu.

  • Zkušenosti v logistice nebo výrobním prostředí: Předchozí zkušenosti v oblasti logistiky nebo ve výrobním prostředí jsou výhodou.

Nabízíme

  • Klidné a pohodové pracovní prostředí

  • 13. plat

  • Stravenkový paušál

  • Vitamínový program

Benefity

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4791638  Datum zveřejnění: 23.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.