Vedoucí provozu - služební vůz k dispozici!

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Jste technicky zameřeným člověkem a poradíte si i s nějakým tím papírováním? Máte zkušenosti s vedením lidí, ale zároveň preferujete montérky před oblekem a kravatou? Máte přirozené vůdčí schopnosti a dokážete přijmout zodpovědnost za svou práci a rozhodnutí?

Pro průmyslový podnik se zaměřením na skladování pohonných hmot hledám nového šéfa pobočky!

K pozici náleží služební vůz a místo výkonu práce je dobře dostupné z Hradce Králové, Hořic nebo Jaroměře.

Náplň práce:

  • vedení celého střediska vč. jeho zaměstnanců

  • koordinace vekšrých činností v provozu (příjem, skladování, výdej)

  • plánování činností s důrazem na BOZP a PO

  • zodpovědnost za údržbu a investice v celém areálu

  • reporting a další "papírování" dle dané legislativy

  • zaškolování pracovníků, účast na poradách vedoucích

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ technického zaměření

  • praxe na obdobné pozici s vedením lidí (výroba, provoz, údržba apod.)

  • řp. B a práce na PC

  • dobré řídící a organizační schopnosti

  • ekonomické myšlení a pečlivost na administrativu

  • smysl pro pořádek a dodržování postupů

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání s dobrým ohodnocením vč. odměn

  • 25 dnů dovolené

  • služební auto i k soukromému využívání

  • stravenky

  • příspěvek na penzijko

  • zvýhodněné ceny firemních produktů

  • příspěvky na volnočasové aktivity

  • a další benefity...

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová