Obchoďák | svařovací technika

Liberecký kraj

Popis pozice

Hledám energického a vášnivého jedince, který se připojí k týmu našeho klienta jako obchodní zástupce! Tato role představuje jedinečnou příležitost pro rozvoj kariéry v oblasti svařovací techniky ve firmě s dlouholetou tradicí a přátelskou pracovní atmosférou.

  • Získávání hlubších znalostí o produktech a službách z našeho rozsáhlého portfolia (24 produktových skupin)

  • Péče o stávající zákazníky, aktivní komunikace a osobní schůzky, aktivní vyřizování jejich individuálních požadavků

  • Aktivní vyhledávání a oslovování potenciálních zákazníků s cílem rozšířit naše obchodní možnosti

  • Identifikace a rozvoj obchodních příležitostí s cílem maximalizovat obchodní potenciál zákazníků

  • Předkládání inovativních řešení a poutavých prezentací našim zákazníkům

  • Poskytování komplexního poradenství a podpory našim klientům

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru

  • Předchozí zkušenosti na obdobné pozici jsou nezbytné (ideálně prodej technického produktu)

  • Znalost práce s PC, zejména MS Office

  • Platný řidičský průkaz sk. B

  • Výborné komunikační dovednosti a profesionální vystupování

  • Schopnost samostatného plánování a orientace na dosažení výsledků

  • Ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • Práce ve společnosti s dlouholetou tradicí a příjemnou pracovní atmosférou

  • Perspektivní zaměstnání s možností kariérního postupu

  • Flexibilní pracovní doba a možnost homeoffice

  • Podpora profesního a osobního rozvoje

  • Příspěvek na stravování a vitamínové balíčky

  • Účast na teambuildingových akcích

  • Free days a sick days nad rámec zákonné dovolené (celkem +10 dní)

  • Příspěvek na penzijní spoření

  • Přístup k firemní knihovně

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Davidová
ID: 4791891  Datum zveřejnění: 24.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.