HR Manažer/ka | roční bonus + auto k soukromým účelům

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme hlavu HR rodiny do výrobní společnosti v Ostravě, která bude nejen spravovat běžnou agendu, ale také se zapojí do řady zajímavých projektů a výzev. Budete vést menší, ale silný tým HR specialistů, se kterými budete společně představovat pulzující srdce závodu. Jste právě otevřen/a novému dobrodružství? Dejte mi o sobě vědět, řekneme si více na pohovoru.

  • Zodpovědnost za mzdovou politiku ve společnosti a správu počtu zaměstnanců

  • Náborové aktivity, účast na výběrových řízeních

  • Onboarding proces nových zaměstnanců a implementace procesů k jeho efektivitě

  • Správa a rozvoj interních směrnic

  • Vytváření bonusového systému, správa com&ben struktury

  • Rozvoj a vzdělávání zaměstnanců, modrých i bílých límečků, managementu společnosti

  • Zefektivnění interní komunikace

  • Vedení a rozvoj interního HR týmu (3 lidé) a komunikace s agenturami práce

  • Plnění KPIs

  • Vedení CSR aktivit

  • Pravá ruka generálního ředitele závodu

Profil kandidáta

  • Zkušenosti z výrobního závodu

  • Praxe na obdobné pozici, ideálně zkušenosti s vedením týmu

  • AJ komunikativní úroveň (denní využití)

  • Znalost práce v MS office balíčku (Excel, Word, PowerPoint)

  • Adaptabilita, odolnost vůči stresu

  • Dobrý time management

  • People management

  • Příjemné a reprezentativní vystupování

  • Přátelská osobnost se smyslem pro humor

  • Proaktivita a pozitivní myšlení

Nabízíme

  • Atraktivní fixní mzda

  • Roní bonus do výše 20% roční mzdy

  • Auto i k soukromým účelům

  • Příspěvek na stravování

  • 5 týdnů dovolené

  • Flexibilní pracovní doba

  • Možnost home office

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Přátelská atmosféra na pracovišti

  • Milý tým sympatických a samostatných kolegyň

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Stravenkový paušál

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4791892  Datum zveřejnění: 24.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.