Obchodně-technický zástupce

Liberecký kraj

Popis pozice

Pro předního výrobce nátěrových systémů hledám kandidáta/tku, který/á se chce podílet na obchodní strategii společnosti a rozvíjet tak rodinu spokojených zákazníků této společnosti.

Máte v sobě obchodní drive a hledáte dlouhodobé partnerství? Ozvěte se, ráda s vámi proberu všechny detaily.

  • Poskytování servisu stávajícím klientům

  • Hledání nových zákazníků v regionu Libereckého a Karlovarského kraje

  • Plnění různorodých úkolů

  • Komunikace s dalšími odděleními, především oddělení technologie

  • Telefonická a emailová komunikace

  • Účast na poradách a jednáních

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru (ideálně chemicko-technologické)

  • Přímá zkušenost s pozicí Obchodního zástupce

  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost

  • Reprezentativní vystupování

  • Vstřícné jednání s našimi partnery

  • Schopnost rozpoznat prioritu při plnění úkolů

  • Velmi dobré komunikační dovednosti

  • Uživatelská znalost práce na PC, MS Excel, Word

  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Adekvátní platové ohodnocení s motivační provizní složkou

  • Férové jednání

  • Přátelské prostředí malého týmu

  • Služební vozidlo (i na osobní účely)

  • Telefon a notebook

  • Pružná pracovní doba

  • Možnost práce z domu

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Pavlíčková
+420739341365
ID: 4792725  Datum zveřejnění: 25.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.