Strojní zámečník - příležitost i pro absolventy (mzda 37 000 - 48 000 Kč)

Plzeňský kraj

Popis pozice

Jste vyučen v oboru a předchozí praxi nemáte? Nebo jste zkušený strojní zámečník/ údržbář výrobních linek a momentálně hledáte nové pracovní prostředí?

Pokud hledáte zázemí firmy s přátelskou atmosférou a možností kariérního růstu, pošlete nám svůj životopis.

  • pravidelná údržba výrobních linek

  • drobné opravy na strojích

  • údržba automatických linek

  • diagnostika výrobních linek

  • výměna součástek, seřízení stroje

  • práce s technickou dokumentací

Profil kandidáta

  • vyučen v oboru zámečník, údržbář nebo obráběč kovů

  • orientace v technické dokumentaci

  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu ( 3 dni práce, 3 dni volna)

Nabízíme

  • mzda 37 000 - 48 000 Kč (dle zkušeností)

  • příspěvek na dovolenou/penzijní nebo životní pojištění (16 000 Kč)

  • příplatky za vzniklé přesčasy a za směnný provoz

  • roční odměny za odsloužená léta ve firmě

  • příspěvek na stravování

  • 25 dní dovolené

  • každoroční navyšování mezd

  • jazykové a rozvojové kurzy

  • výhodné mobilní tarify

  • možnost kariérního růstu

  • pracovní doba 40 h/týdně

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4793490  Datum zveřejnění: 26.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.