Obchodně technický zástupce Plzeňský a Jihočeský kraj

Jihočeský kraj, Plzeňský kraj (Práce vyžaduje cestování)

Popis pozice

Pro našeho klienta, který je distributorem produktů a služeb pro průmyslovou údržbu a opravy, nyní hledáme samostatného Obchodně technického zástupce.

Pokud hledáte novou pracovní výzvu v obchodování s technickými produkty, neváhejte nám zaslat Váš životopis.

  • samostatná obchodní činnost

  • péče o stávající zákazníky

  • akvizice nových zákazníků

  • příprava podkladů pro obchodní jednání

  • uzavírání obchodních smluv ·

  • tvorba cenových nabídek pro zákazníka

  • možnost cenového vyjednávání s dodavateli

Profil kandidáta

  • zkušenosti s obchodní činností

  • dobrý technický background

  • alespoň částečná znalost sortimentu (ložiska, těsnění, řemeny, hydraulika, převodovky atd.)

  • ŘP sk. B, aktivní řidič

Nabízíme

  • práci s prestižními zákazníky z řad velkých výrobních společností

  • základní mzda + kvartální bonusy

  • služební vůz i pro soukromé účely

  • stravenky

  • multisport / flexipassy

  • 25 dní dovolené

  • příspěvek na penzijní připojištění

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iveta Moniak
ID: 4793732  Datum zveřejnění: 26.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.