Vedoucí plánovacího oddělení

Karlovarský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, zahraniční textilní společnost, nyní hledáme šikovného Vedoucího plánovacího oddělení.

Domluvíte se anglicky? Chcete pracovat pro zajímovou rodinně laděnou společnost? Potom nám zašlete životopis k posouzení.

  • vedení 2 podřízených

  • spolupráce s dispečerem v zahraničí

  • řízení zakázek a přípravy výroby

  • komunikace napříč celou společností ohledně vyřízení zakázek

  • spolupráce s vedoucím výroby

Profil kandidáta

  • komunikativní angličtina

  • zkušenost z oblasti logistiky nebo plánování výroby

  • znalost MS Office

  • samostatnost a organizační schopnosti

Nabízíme

  • nástupní mzda 35.00,-Kč s možností domluvy platového růstu

  • příspěvek na dopravu

  • neabsenční příspěvek cca 2.000,-Kč

  • 25dní dovolené

  • stravenky

  • zvýhodněný mobilní tarif

  • bezúročná půjčka

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • úhrada nákladů spojená s pobytem dítěte ve školce

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iveta Moniak