Testovací inženýr, Vsetín

Zlínský kraj, Česko

Popis pozice

Máte zkušenost s prací na projektech nejlépe v oblasti vývoje v odvětví automotive? Máte také znalosti z oblasti elektra a AJ pro Vás není problém? Nebo jste absolvent a máte chuť na sobě pracovat a profesně růst.

  • Testování komponentů v oblasti termomanagementu elektromobilů, s podílem mechatronických systémů (aktuátory, pumpy, sensory)

  • Vyhodnocování technických požadavků zákazníka, aktivní komunikace se zákazníkem při odsouhlasení požadavků

  • Plánování testů (DVP&R), úzká spolupráce s oddělením vývoje

  • Definice a nastavení testů, provádění testů a tvorba protokolů

  • Prezentace výsledků testů, představení zákazníkovi, součinnosti při řešení neshod

  • Aktivní účast na projektu (specifikace, D-FMEA, životopisy produktů, změnové řízení)

  • Tvorba specifikací pro nová zkušební zařízení, výběrová řízení, koordinace dodávek a uvedení do provozu

  • Součinnost při industrializaci produktů

Profil kandidáta

  • SŠ / VŠ technického směru (elektrotechnika, mechatronika, měřící technika)

  • Praxe v automobilovém průmyslu a zkušenosti s validací E/E komponentů výhodou

  • Zkušenosti se SW / HW nástroji pro řízení zkoušek, sběr a vyhodnocení dat (např. Vector CANoe, LabVIEW, National Instruments) výhodou

  • Znalost komunikace na principech CAN, LIN výhodou

  • Odbornou způsobilost v elektrotechnice dle NV č. 194/2022 Sb (dříve vyhláška 50/1978 Sb.)

  • Znalos MS Office

  • Znalost AJ na komunikativní úrovni

  • ŘP sk. B, ochota cestovat

  • V rámci zaškolení možnost delšího pobytu v centrále v Německu

  • Technické myšlení, kreativita, manuální zručnost, preciznost, odpovědnost

Nabízíme

  • Dlouhodobé uplatnění v nadnárodní firmě

  • Zajímavou a pestrou práci v přátelském kolektivu

  • Příležitost pro další vzdělávání a rozvoj

  • Jazykové kurzy na pracovišti zdarma

  • 5 týdnů dovolené a 7,5 hodinová pracovní doba

  • Poukázky na volnočasové aktivity

  • Pravidelné roční bonusy a odměny ve výši 13. platu (dle hospodaření společnosti)

  • Příspěvek na firemní stravování

  • Firemní akce a aktivity pro zaměstnance i rodinné příslušníky

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Daniela Beránková
+420773769219
ID: 4794175  Datum zveřejnění: 27.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.