Vedoucí směny ve výrobní společnosti - Mzda od 40 000,-

Středočeský kraj

Popis pozice

Do zavedené firmy, která cílí svůj zájem na udržitelnou budoucnost, elektromobilitu a s tím spojené produkty hledáme vedoucího směny.

  • Vedení směny na jedné výrobní lince

  • Rozdělování úkolů mezi pracovníky a následná kontrola

  • Převzetí směny po předchozí a následné předávání směny

  • Vizuální kontrola množství dílů na lince

  • Kontroly dodržování výrobních procesů a bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP)

  • Zaznamenávání výrobních výsledků dle požadavků

  • Zajištění podpory v případě výpadku linky a co nejrychlejší opětovný rozjezd výrobního procesu

  • Doobjednávání materiálu dle množství na lince a dle zakázek v systému SAP

Profil kandidáta

  • Předchozí zkušenosti na obdobné pozici

  • Dodržování pracovních postupů

  • Dodržování výrobních postupů a BOZP – jako vedoucí směny jste příkladem

  • Zkušenosti se zajištěním bezproblémové výroby

  • Schopnost řešit nevšední situace

  • Organizační schopnosti, zodpovědnost a odolnost vůči stresu

  • Ochota pracovat ve směnném provoze

  • Znalost anglického jazyka výhodou – máme mezinárodní tým

Nabízíme

  • Zajímavé mzdové ohodnocení jako odměna za vaše úsilí

  • Odměny a prémie, které vás motivují ke kvalitní práci

  • Příspěvek na stravování 60 kč/směna, protože dobře krmený tým je úspěšný tým

  • Příspěvek na dopravu, abyste se k nám dostali bez starostí

  • 25 dní dovolené pro zasloužený odpočinek

  • Přátelské pracovní prostředí, kde se každý cítí jako doma

  • Možnosti kariérního růstu a osobního rozvoje

  • Účast na novém mezinárodním projektu, který formuje budoucnost naší společnosti

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349