Obchodní manažer pro ČR i zahraničí

Pardubický kraj

Popis pozice

Hledáme novou posilu do obchodního oddělení - pokud jste obchodník tělem i duší, je Vám blízký nejen český, ale i zahraniční trh a navíc máte zkušenosti s prodejem technického produktu (strojírenství), pak jste náš člověk!

Na této pozici se budete věnovat jak rozvoji stávajících zákazníků a trhů, tak i vyhledávání nových možností spolupráce. Plnou podporu Vám poskytne jak tým technické podpory, tak i vedoucí celého obchodního oddělení.

Náplň práce:

  • péče o stávající zákazníky a rozvoj spolupráce

  • vyhledávání nových příležitostí (ČR i zahraničí)

  • tuzemské i zahraniční služební cesty

  • vedení obchodních jednání

  • příprava podkladů, nabídek a prezentací

  • spolupráce s technickou podporou

  • komunikace se zákazníky v průběhu projektu

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru

  • praxe v oblasti tuzemského i mezinárodního obchodu

  • ochota cestovat

  • reprezentativní vystupování a dobré prezentační schopnosti

  • schopnost samostatné a organizované práce

  • AJ nebo NJ na profi úrovni

  • řp. B

Nabízíme

  • stabilní zázemí a dlouhodobou spolupráci

  • fixní mzdu + bonusový systém

  • automobil i k soukromým účelům

  • 25 dnů dovolené

  • dotované stravování

  • příspěvek na penzijko

  • kompletní zaškolení a další růst

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Stravenkový paušál

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4795136  Datum zveřejnění: 28.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.