Technik kvality, smlouva na dobu neurčitou

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

  • Zastupování vedoucího kvality Schvalování dílů do sériové výroby

  • Systematické řešení zákaznických reklamací pomocí metody 8D

  • Spolupráce s ostatními odděleními

  • Aktivní účast při přípravě nových projektů a při realizaci

  • Příprava akčních plánů a opatření k nápravě a jejich kontrola

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání (ideálně řízení jakosti nebo technické/strojní vzdělání)

  • Technické myšlení a schopnost číst výkresy

  • Min. 2 roky praxe v oboru na obdobné pozici

  • Praxe z automotive a znalost nástrojů kvality (8D, 5WHY, Ishikawa, APQP, FMEA, MSA, SPC, Control plan atd.)

  • Znalost standardů automotive (IATF 16949, PPAP, PPF, APQP, RGA, Formel Q) podmínkou

  • Zkušenost se vzorováním dílů dle PPAP / PPF (VDA 2)

  • Proaktivní a dynamický přístup

  • Orientace na zákazníka

  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Zázemí rodinné firmy

  • Platové ohodnocení odpovídající zkušenosti uchazeče

  • Smlouvu na dobu neurčitou

  • Pružnou pracovní dobu

  • Dlouhodobou perspektivu

  • Stravenky, flexipassy, teambuildingy

  • 25 dní dovolené

  • Služební notebook a telefon

Benefity

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Adéla Stošková
+420734793488
ID: 4795425  Datum zveřejnění: 28.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.