Vedoucí výroby (Production Manager) Otrokovice

Otrokovice, Otrokovice 2, Česko

Popis pozice

Do mezinárodní strojírenské firmy s dlouholetou tradicí na českém trhu, hledáme Vedoucího výroby.

  • zodpovídá za organizaci a plnění výrobního plánu

  • zodpovídá za plynulý chod provozu

  • zodpovídá za kvalitu a včasné plnění termínů zakázek

  • řeší operativních úkoly v rámci výroby

  • zodpovídá a zajišťuje pravidelné kontroly a údržby strojů a zařízení

  • zodpovídá za vedení týmu podřízených pracovníků (směnoví mistři, údržba))

  • spolupracuje na technickém zajištění provozu

  • spolupráce s ostatními odděleními

  • zajišťuje dodržování BOZP a PO na pracovišti

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání technického směru

  • praxe na pozici vedoucího výroby

  • zkušenosti s provozem štíhlé výroby a automatizací

  • výborná orientace v technické dokumentaci

  • znalost práce na PC, MS Office

  • zodpovědnost, samostatnost, technické uvažování

  • tvůrčí přístup k řešení pracovních úkolů a ochotu učit se novým věcem

  • zkušenosti s prací ve vícesměnném provozu

  • komunikativní znalost angličtiny

Nabízíme

  • 25 dní dovolené

  • plnohodnotná 13. mzda

  • akce pro zaměstnance

  • věrnostní odměny za pracovní jubilea

  • odměny při odchodu do důchodu

  • příspěvek na narození dítěte

  • pravidelná valorizace mzdových tarifů

  • benefitní poukázky na sport a kulturu

  • příspěvek na stravování (120,- Kč/den do mzdy)

  • prodloužené pracovní volno s náhradou mzdy (při narození dítěte, svatbě, úmrtí)

  • příspěvek na dětskou rekreaci

  • slevy a nabídky jiných společností – např. prodejci elektro

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sylva Valentová
ID: 4798448  Datum zveřejnění: 3.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.