Údržbář strojů - ranní směna

Karlovarský kraj

Popis pozice

Hledáš firmu s rodinnou atmosférou a českou tradicí? Hledáš ideálně práci pouze na ranní směnu?

Pokud máš předchozí zkušenost v oblasti údržby, pošli nám svůj životopis.

  • provádění pravidelných oprav na strojích

  • údržba strojů a zajištění jejich bezproblémového chodu

  • plnění plánů preventivní údržby

  • spolupráce s výrobou

  • práce s technickou dokumentací

Profil kandidáta

  • ideálně SOU/SŠ technického směru

  • předchozí zkušenosti jako údržbář, strojní zámečník

  • předchozí zkušenost např. s údržbou frézovacích center,brusky,vrtačky nebo svařovacích automatů

Nabízíme

  • stravenky v hodnotě 100 Kč

  • práce na jednu směnu ( 6:00 - 14:30)

  • smlouva na dobu neurčitou po 1. roce

  • příplatky za přesčasy

  • menší firma s rodinnou atmosférou

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4800850  Datum zveřejnění: 5.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.