Manažera výroby | atraktivní mzda

Zlínský kraj

Popis pozice

Aktuálně hledáme manažera výroby, který by se připojil k zahraniční firmě. Tato pozice nabízí pestrou škálu pracovních úkolů a atraktivní finanční ohodnocení. Pokud máte rádi jednání s lidmi a rádi pracujete nezávisle, pak je tato pozice přesně pro vás. Stačí nám zaslat váš životopis a budete o krok blíže k této příležitosti.

  • Zajištění dodržování výrobního plánu, procesů a postupů.

  • Vedoucí a motivující vedení výrobního týmu.

  • Zodpovědnost za dosažení výsledků v oblasti výkonu a kvality.

  • Aktivní spolupráce s ostatními odděleními, včetně kvality, logistiky, výzkumu a vývoje, lidských zdrojů atd.

  • Analýza a zpracování výrobních dat a reportů.

Profil kandidáta

  • Absolvované středoškolské/vysokoškolské vzdělání v technickém oboru

  • Minimálně 5 let zkušeností na podobné pozici

  • Schopnost komunikovat v anglickém jazyce

  • Platný řidičský průkaz skupiny B

  • Znalost práce s počítačem (MS Office)

  • Zkušenost s vedením týmu, proaktivní přístup a schopnost pracovat samostatně

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí zavedné výrobní společnosti

  • Dovolená 5 týdnů

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování (firemní stravování)

  • Cafeterie systém

  • Roční bonus

  • Poukázky Flexi pass

  • Zvýhodněný mobilní tarif

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Jablonická
ID: 4801089  Datum zveřejnění: 5.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.