Facility Manager

Praha

Popis pozice

Hledáte zaměstnání, ve kterém můžete začít budovat úspěšnou kariéru? Preferujete různorodou práci, kde bude mít příležitost se seberealizovat? Zaujaly Vás tyto řádky, tak pokračujte ve čtení! Nabízíme zajímavou pracovní příležitost a k tomu komplexní škálu zaměstnaneckých benefitů.

  • Veškeré řízení správy nemovitostí a strojního vybavení po ekonomické i technické stránce

  • Zajištění řízení činností souvisejících s údržbou a servisem

  • Tvorba a realizace investičních plánů

  • Aktivní komunikace s dodavateli, účast na výběrových řízeních

  • Zodpovědnost za oblast BOZP a PO, environmentální problematiku

  • Pravidelný finanční a technický reporting

  • Vedení týmu údržby, úklidu a recepce

  • Aktivní řešení operativních a mimořádných událostí

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání (ekonomický nebo technický směr výhodou)

  • Manažerské dovednosti

  • Bohaté pracovní zkušenosti z obdobné pozice – technický i znalostní background (výrobní společnost)

  • Uživatelská znalost MS Office

  • Komunikativní znalost AJ (pravidelná komunikace se zahraničním vedením společnosti)

  • ŘP sk. B – aktivní řidič

  • Samostatnost a rozhodnost – aktivní přístup k řešení problémů

Nabízíme

  • Různorodou a interesantní práci v prosperující společnosti

  • Možnost seberealizace v dynamicky se rozrůstající společnosti

  • Mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice

  • Kvalitní pracovní prostředí

  • Široké spektrum zaměstnaneckých benefitů např. dovolená navíc, roční bonus atd.

  • Nástup možný dle dohody

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis.

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 4801364  Datum zveřejnění: 6.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.