Asistent/ka v advokátní kanceláři

Praha

Popis pozice

Pro mezinárodní advokátní kancelář, která má své pobočky v několika zemích světa, aktuálně hledáme pravou ruku Partnera společnosti.

Pokud máte praxi na obdobné pozici a láká Vás příležitost, kde budete mít možnost využít angličtinu, pak může být tato příležitost právě pro Vás.

Společnost má svoji pražskou pobočku v samém centru Prahy a pyšní se příjemným pracovním prostředím moderních kanceláří .

  • organizační podpora Partnera - vedení kalendáře, zajištění služební cest

  • administrativní podpora Partnera a jeho týmu - emailová komunikace, formátování smluv a dokumentů, správa datové schránky, příprava podkladů pro jednání

  • příprava podkladů pro fakturaci a samotná fakturace (naučíme Tě)

  • pravá ruka Partnera kanceláře, která bude postupně přebírat důležité úkoly

  • spolupráce s kolegyněmi asistentkami

  • spolupráce s dalšími odděleními kanceláře (HR, marketing, finanční oddělení

Profil kandidáta

  • zkušenost s asistentskou pozicí je podmínkou (výhodou je předešlá praxe v advokátní kanceláři, pokud však nemáš, není to překážka)

  • bezchybná čeština a angličtina na úrovni B2

  • aktivní uživatelská znalost MS (Word Excel Outlook, PowerPoint)

  • proaktivnost, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, diskrétnost je samozřejmostí a budeme rádi, když ti bude vlastní asertivita, empatie, týmovost a ochota společně věci posouvat dál

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení

  • využití angličtiny a práci v mezinárodním prostředí

  • 2x týdně ovoce na pracovišti

  • interní vzdělávací program, mezinárodní vzdělávací projekty

  • globální mentoring propgram

  • balíček benefitů: týden dovolené navíc, 2 sick days, stravenky

  • příspěvek na kartu Multisport

  • Sodexo benefit program

  • zvýhodněné tarify od Vodafone

Benefity

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Mitisková
+420734524469
ID: 4802805  Datum zveřejnění: 8.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.