Konstruktér jednoúčelových strojů

Liberecký kraj

Popis pozice

Česká firma s více než třicetiletou tradicí hledá do svého týmu posilu na pozici KONSTRUKTÉR.

Máte zkušenost v oblasti strojírenské konstrukce a chcete se přidat k prestižní české společnosti? Pak neváhjte a čtěte dál!

  • Návrh a realizace konstrukčních řešení nových dílů, strojů, zařízení a výrobků ve strojírenské a ostatní výrobě

  • Spolupráce na tvorbě návodů

  • Účast na schvalovacím procesu, posuzování shody, analýza rizik

  • Správa technických norem, jejich aktualizace

  • Interní školení techniků z pohledu legislativy

  • Práce s technickou dokumentací

  • Práce v softwaru CAD, Autodesk Inventor

  • Komunikace se zákazníkem

  • Interní komunikace s ostatními závody skupiny

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání s technickým zaměřením

  • Praxi v oboru min. 3 roky

  • Znalost legislativy z pohledu Posuzování shody – certifikované školení

  • Práce v MS Office – Word, Excel, PowerPoint, Outlook

  • Anglický jazyk výhodou

  • Všeobecný technický přehled

  • Samostatnost a komunikativnost

Nabízíme

  • Práci v zavedených strojírnách společnosti Preciosa

  • Flexibilní pracovní doba

  • Firemní stravování v rámci pracoviště

  • Jazykové vzdělání

  • Vzdělávání v technických oblastech

  • Mobilní telefon

  • Teambuildingové aktivity

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Davidová
ID: 4804200  Datum zveřejnění: 10.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.