Provozní manažer(ka) s AJ | auto k soukromým účelům

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Do menší výrobní společnosti v Ostravě hledáme provozní/ho manažera/ku, který/á by měl mít technické myšlení a zkušenosti s vedením týmů napříč společností. Těšit se můžete na rozjezd nových projektů, seberealizaci a auto k osobním účelům.

  • vedení týmu cca 7 přímých podřízených za jednotlivá oddělení firmy

  • zodpovědnost za efektivní plánování výroby, za plnění cílů a výrobních kapacit

  • efektivita procesů a optimalizace toků za účelem zvyšování produktivity

  • úzká spolupráce s kvalitou a řešení reklamací

  • podpora obchodu, účast na důležitých jednání se zákazníky

  • hlídání rozpočtu společnosti, spoluúčast na zvyšování obratu/zisku společnosti

  • reporting mateřské společnosti

Profil kandidáta

  • vzdělání ve strojírenství nebo obecně v technickém odvětví

  • komunikativní AJ B2

  • technické myšlení, znalosti strojního prostředí

  • praxe na vedoucí roli min. 5 let

  • pružné reagování na krizové situace

  • ŘP sk. B

  • lokalita Ostrava

Nabízíme

  • atraktivní mzda

  • měsíční bonusy

  • stravenkový paušál

  • notebook

  • telefon

  • automobil k osobním účelům

  • možnost seberealizace

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Flexibilní pracovní doba

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4807684  Datum zveřejnění: 15.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.